Duben 2011

Ashley Green

22. dubna 2011 v 10:43 | Larísek |  Herci
Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce ji proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.

Ashley se narodila v Jacksonville na Floridě Joe a Michele Greenovým.
Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, když byla v 10. třídě. V sedmnácti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.

Má maldšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville.
Greeneová je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.

Původně chtěla být Greeneová modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy.
Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.

Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například v Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Greeneová si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Sephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior.Kristen Stewart

22. dubna 2011 v 10:39 | Larísek |  Herci
Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007), kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

V roce 2008 dostala roli ve filmu Twilight (Stmívání), kde hraje sedmnáctiletou Bellu Swanovou, která se zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson). O rok později si zahrála tutéž roli v druhém pokračování ságy The Twilight Saga: New Moon (Nový měsíc). O rok později ve třetím pokračování úspěšné ságy The Twilight Saga: Eclipse (Zatmění).

V roce 2009 také dostala roli Joan Jett ve filmu The Runaways. Je to autobiografický snímek skupiny The Runaways, kde Joan Jett zpívá a hraje na kytaru, stvárnila roli legendární rockové zpěvačky. Po jejím boku se objevila další mladá nadaná herečka Dakota Fanning.V roce 2010 měl premiéru The Runaways.

Robert Pattison

22. dubna 2011 v 10:23 | Larísek |  Herci
Robert Thomas Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

A v roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman, kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a v podstatě zešílí.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je, ale Jack Nicholson. Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Isabelly Swan- Kristen Stewart

Objednávky - Nápisky do menu

22. dubna 2011 v 10:07 | Larísek
Ahojky jak jste si určitě všimly z názvu článku dělám objednávky..tentokrát nápisky do menu..
na e-mail stmivaninavzdy@seznam.cz napište:
Nápisky do menu
Barvu
Seznam nápisek
Název blogu
Heslo: !NEBOJTE HESLA NEKRADU!
HESLO POKUD BUDETE CHTÍT ABYCH VÁM JE NASTAVILA JÁ :-)
Ahoj Larísek

Objednávky - Design

22. dubna 2011 v 10:04 | Larísek
Ahojky... jak jste si určitě všimly z názvu článku.. dělám objednávky...je to pro ty , které baví blog.. ale bohužel neumí designy...tak mě napadlo že vám pomůžu :-) Na e-mail stmivaninavzdy@seznam.cz napište:

Design:

Barvu
S kým
(design dělám se všim co chcete :-)
Název blogu
Přezdívka
Heslo: !NEBOJTE HESLA NEKRADU!
heslo pokud budete chtít abych vám ho nastavila já :-)

Ahoj Larísek

Zápis SBének

21. dubna 2011 v 8:36 | Larísek
Ahojky..chceš být moje SB? ... tak do komentářů napiš :
Přezdívku
Adresu blogu
Koho máš nejradši z Twilight?
P.S. : Obíhám jen o víkendech..během týdne nemám moc času :-((
Ahojky Larísek

Ahooooj :-)

21. dubna 2011 v 8:12 | Larísek |  Oznámení
Ahojky ... Vítám vás na blogu o filmu, který patří mezi mé nejoblibenější filmy...Na tomto blogu najdete: fotky, informace, videa, bleskovky a třeba nějaké soutěže (to si ještě rozmyslím :D) ... Tak doufám že se vám tu bude líbit..Ahoj Larísek